Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y5K00100JCT
2225Y5K00100JCT
2225Y5K00100JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y5K00100JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y5K00100JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 5KV C0G/NP0 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y5K00100JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 5KV C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74470 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 5000V (5kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 10pF