Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y6300102KXR
2225Y6300102KXR
2225Y6300102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y6300102KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y6300102KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 630V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y6300102KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43528 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1000pF