Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SBSMC0500474MXB
SBSMC0500474MXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SBSMC0500474MXB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SBSMC0500474MXB
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 12436 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela SBSMC0500474MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 12436 pcs Podatkovni list SBSMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija SBSM Ocene -
Paket / primer 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Izguba vstavka 43dB @ 100MHz Višina (maks.) 0.133" (3.38mm)
natančen opis 0.47µF Feed Through Capacitor 50V 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 20A Zmogljivost 0.47µF