Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAKL5000332MX0
SFAKL5000332MX0
SFAKL5000332MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAKL5000332MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAKL5000332MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAKL5000332MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3972 pcs Podatkovni list SFAKC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M3.5x0.6
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAK Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 35dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 3300pF