Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFBLC5000151MC0
SFBLC5000151MC0
SFBLC5000151MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFBLC5000151MC0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFBLC5000151MC0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFBLC5000151MC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3898 pcs Podatkovni list SFBLC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M4x0.7
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Serija SFBL Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 7dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 150pF