Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFBMC5000150ZC0
SFBMC5000150ZC0
SFBMC5000150ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFBMC5000150ZC0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFBMC5000150ZC0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFBMC5000150ZC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3648 pcs Podatkovni list SFBMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca -20%, +80% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serija SFBM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 15pF