Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFBMP5001N36MX1
SFBMP5001N36MX1
SFBMP5001N36MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFBMP5001N36MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFBMP5001N36MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1360PF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFBMP5001N36MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1360PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2828 pcs Podatkovni list SFBMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serija SFBM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 37dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 1360pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 1360pF