Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDC0500334MX0
SFCDC0500334MX0
SFCDC0500334MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDC0500334MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDC0500334MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.33UF 50V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFCDC0500334MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.33UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2860 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.33µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.33µF