Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDP5000662MX1
SFCDP5000662MX1
SFCDP5000662MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDP5000662MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDP5000662MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCDP5000662MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2934 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 64dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 6600pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 6600pF