Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCIC5000101MC1
SFCIC5000101MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCIC5000101MC1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCIC5000101MC1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFCIC5000101MC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8395 pcs Podatkovni list
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 2BA
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Serija - Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 100pF