Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCMC0500474MX1
SFCMC0500474MX1
SFCMC0500474MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCMC0500474MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCMC0500474MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFCMC0500474MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5618 pcs Podatkovni list SFCMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Serija SFCM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.47µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.47µF