Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJEL2K00103MX0
SFJEL2K00103MX0
SFJEL2K00103MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJEL2K00103MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJEL2K00103MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFJEL2K00103MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2452 pcs Podatkovni list SFJE Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Velikost teme 1/4-28
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJE Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 43dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 10000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 10000pF