Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJEL2K00682MX1
SFJEL2K00682MX1
SFJEL2K00682MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJEL2K00682MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJEL2K00682MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6800PF 2KV AXIAL
Product parameter
številka dela SFJEL2K00682MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6800PF 2KV AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1991 pcs Podatkovni list SFJE Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Velikost teme 1/4-28
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJE Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 41dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 6800pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 6800pF