Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFKBL5000152MX0
SFKBL5000152MX0
SFKBL5000152MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFKBL5000152MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFKBL5000152MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFKBL5000152MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4552 pcs Podatkovni list SFKBC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 6-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Serija SFKB Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 29dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 1500pF