Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFLMC2000153MX0
SFLMC2000153MX0
SFLMC2000153MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFLMC2000153MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFLMC2000153MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFLMC2000153MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7972 pcs Podatkovni list SFLMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Serija SFLM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.015µF