2SB1188T100P
2SB1188T100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SB1188T100P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SB1188T100P
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS PNP 32V 2A SOT-89
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2SB1188T100P Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS PNP 32V 2A SOT-89 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 290390 pcs Podatkovni list 2SB1188,1182,1240
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 32V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 800mV @ 200mA, 2A Vrsta tranzistorja PNP
Paket naprave za dobavitelja MPT3 Serija -
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 100MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 32V 2A 100MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 82 @ 500mA, 3V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 2A