2SCR512P5T100
2SCR512P5T100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SCR512P5T100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SCR512P5T100
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis NPN 30V 2A MEDIUM POWER TRANSIST
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela 2SCR512P5T100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis NPN 30V 2A MEDIUM POWER TRANSIST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 489263 pcs Podatkovni list MPT3 T100 Taping Spec2SCR512P5
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 30V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 35mA, 700mA Vrsta tranzistorja NPN
Paket naprave za dobavitelja MPT3 Serija -
Moč - maks 500mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA Druga imena 2SCR512P5T100TR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 320MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 2A 320MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 2V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 2A