2SD2150T100R
2SD2150T100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SD2150T100R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SD2150T100R
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS NPN 20V 3A SOT-89
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2SD2150T100R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS NPN 20V 3A SOT-89 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 292639 pcs Podatkovni list 2SD2150
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 20V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 2A Vrsta tranzistorja NPN
Paket naprave za dobavitelja MPT3 Serija -
Moč - maks 500mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA Druga imena 2SD2150T100RTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - prehod 290MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 3A 290MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 180 @ 100mA, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 3A Številka osnovnega dela 2SD2150