BA12003BF-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BA12003BF-E2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | BA12003BF-E2 |
|---|---|
| Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
| Opis | IC TRANS ARRAY 60V .5A 16SOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | BA12003BF-E2 | Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | IC TRANS ARRAY 60V .5A 16SOP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 94700 pcs | Podatkovni list | BA12001B/3B/3BF/4BSOP16 Taping Spec |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - oskrba | - |
| Tip | Driver | Paket naprave za dobavitelja | 16-SOP |
| Serija | - | Protokol | - |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Druga imena | BA12003BF-E2CT | delovna temperatura | -25°C ~ 75°C |
| Število gonilnikov / sprejemnikov | 7/0 | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Duplex | - |
| natančen opis | 7/0 Driver 16-SOP | Hitrost prenosa podatkov | - |
| Številka osnovnega dela | BA12003 |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
BA12T - Proizvajalci:
LAPIS Semiconductor - Opis:
IC REG LINEAR 12V 1A TO220FP - Na zalogi: