Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > BD12KA5FP-E2
BD12KA5FP-E2
BD12KA5FP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BD12KA5FP-E2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BD12KA5FP-E2
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 500MA TO252-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela BD12KA5FP-E2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 500MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 177619 pcs Podatkovni list TO252-3 Taping SpecBDxxKA5(W) Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja TO-252-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 50dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena BD12KA5FP-E2CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA TO-252-3 Tok - Supply (Max) 550µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 0.35mA Trenutni - izhod 500mA