Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > BP5047A24
BP5047A24
BP5047A24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BP5047A24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BP5047A24
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC AC/DC CONV 24V 150MA SIP12
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela BP5047A24 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC AC/DC CONV 24V 150MA SIP12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29655 pcs Podatkovni list BP5047A24
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Utež -
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 176 ~ 253 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 1.36" L x 0.36" W x 0.75" H (34.5mm x 9.2mm x 19.1mm) Serija BP5047
Moč (Watts) 4W Paket / primer 12-SIP Module, 6 Leads
delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Pravilo obremenitve 50mV
Uredba o vrsticah 50mV Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 78%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 150mA 176 ~ 253 VAC Input Tok - izhod (maks.) 150mA