Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > BP5067-15
BP5067-15
BP5067-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BP5067-15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BP5067-15
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela BP5067-15 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4497 pcs Podatkovni list BP5067-15
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Utež -
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 80 ~ 120 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 1.38" L x 0.36" W x 0.87" H (35.0mm x 9.2mm x 22.0mm) Serija BP5067
Moč (Watts) 5W Paket / primer 12-SIP Module, 6 Leads
Druga imena BP506715 delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve 50mV
Uredba o vrsticah 50mV Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 300mA 80 ~ 120 VAC Input Tok - izhod (maks.) 300mA