BR25H080F-2CE2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BR25H080F-2CE2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | BR25H080F-2CE2 |
|---|---|
| Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
| Opis | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | BR25H080F-2CE2 | Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 146716 pcs | Podatkovni list | BR25H080-2CSOP8 Dry Pack Taping Spec |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Čas cikla pisanja - | 4ms |
| Napetost - oskrba | 2.5 V ~ 5.5 V | Tehnologija | EEPROM |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOP | Serija | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Druga imena | BR25H080F-2CE2CT | delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vrsta pomnilnika | Non-Volatile | Velikost pomnilnika | 8Kb (1K x 8) |
| Pomnilniški vmesnik | SPI | Format pomnilnika | EEPROM |
| natančen opis | EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-SOP | Frekvenca ure | 10MHz |