Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > BZX84C30VLFHT116
BZX84C30VLFHT116
BZX84C30VLFHT116
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BZX84C30VLFHT116 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BZX84C30VLFHT116
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela BZX84C30VLFHT116 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2621848 pcs Podatkovni list SSD3M T116 Taping SpecBZX84C30VLFH
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 30V
Toleranca ±6.67% Paket naprave za dobavitelja SSD3
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BZX84C30VLFHT116TR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 30V 250mW ±6.67% Surface Mount SSD3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 21V