Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ESR03EZPF2002
ESR03EZPF2002
ESR03EZPF2002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESR03EZPF2002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESR03EZPF2002
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ESR03EZPF2002 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4471128 pcs Podatkovni list ESR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ESR
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W