Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ESR10EZPJ434
ESR10EZPJ434
ESR10EZPJ434
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESR10EZPJ434 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESR10EZPJ434
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 430K OHM 5% 0.4W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ESR10EZPJ434 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 430K OHM 5% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5201338 pcs Podatkovni list ESR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ESR
Odpornost 430 kOhms Moč (Watts) 0.4W, 2/5W