Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ESR25JZPJ245
ESR25JZPJ245
ESR25JZPJ245
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESR25JZPJ245 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESR25JZPJ245
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.4M OHM 5% 2/3W 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela ESR25JZPJ245 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.4M OHM 5% 2/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1521222 pcs Podatkovni list ESR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ESR
Odpornost 2.4 MOhms Moč (Watts) 0.667W, 2/3W