Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > KDZTR2.7B
KDZTR2.7B
KDZTR2.7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KDZTR2.7B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KDZTR2.7B
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 2.7V 1W PMDU
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela KDZTR2.7B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 2.7V 1W PMDU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 349731 pcs Podatkovni list KDZ TF Series
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V
Toleranca ±7% Paket naprave za dobavitelja PMDU
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena KDZTR2.7BTR delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Zener Diode 2.7V 1W ±7% Surface Mount PMDU
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 1V Številka osnovnega dela KDZ2V7