Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR03EZPJ103
KTR03EZPJ103
KTR03EZPJ103
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR03EZPJ103 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR03EZPJ103
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela KTR03EZPJ103 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4157087 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija KTR
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W