Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR03EZPJ394
KTR03EZPJ394
KTR03EZPJ394
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR03EZPJ394 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR03EZPJ394
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390K OHM 5% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela KTR03EZPJ394 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4344060 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija KTR
Odpornost 390 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 390 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film