Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR18EZPJ112
KTR18EZPJ112
KTR18EZPJ112
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR18EZPJ112 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR18EZPJ112
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.1K OHM 5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela KTR18EZPJ112 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.1K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4035692 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija KTR
Odpornost 1.1 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W