Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR18EZPJ164
KTR18EZPJ164
KTR18EZPJ164
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR18EZPJ164 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR18EZPJ164
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 160K OHM 5% 1/4W 1206
Product parameter
številka dela KTR18EZPJ164 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 160K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4167666 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija KTR
Odpornost 160 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 160 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film