Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR25JZPJ150
KTR25JZPJ150
KTR25JZPJ150
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR25JZPJ150 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR25JZPJ150
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 15 OHM 5% 1/3W 1210
Product parameter
številka dela KTR25JZPJ150 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 15 OHM 5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1466760 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija KTR
Odpornost 15 Ohms Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film