Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR25JZPJ474
KTR25JZPJ474
KTR25JZPJ474
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR25JZPJ474 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR25JZPJ474
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 470K OHM 5% 1/3W 1210
Product parameter
številka dela KTR25JZPJ474 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 470K OHM 5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1375272 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija KTR
Odpornost 470 kOhms Moč (Watts) 0.333W, 1/3W