Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR10EZPJ562
LTR10EZPJ562
LTR10EZPJ562
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR10EZPJ562 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR10EZPJ562
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 5.6K OHM 1/4W 0805 WIDE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LTR10EZPJ562 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 5.6K OHM 1/4W 0805 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3458380 pcs Podatkovni list LTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Serija LTR
Odpornost 5.6 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W