Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR18EZPFLR100
LTR18EZPFLR100
LTR18EZPFLR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR18EZPFLR100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR18EZPFLR100
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LTR18EZPFLR100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 383436 pcs Podatkovni list LTR Low Ohmic Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0612 (1632 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija LTR
Odpornost 100 mOhms Moč (Watts) 1W