Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR18EZPJ223
LTR18EZPJ223
LTR18EZPJ223
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR18EZPJ223 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR18EZPJ223
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 22K OHM 3/4W 1206 WIDE
Product parameter
številka dela LTR18EZPJ223 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 22K OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3554082 pcs Podatkovni list LTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0612 (1632 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija LTR
Odpornost 22 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 22 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film