Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR18EZPJ911
LTR18EZPJ911
LTR18EZPJ911
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR18EZPJ911 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR18EZPJ911
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 910 OHM 3/4W 1206 WIDE
Product parameter
številka dela LTR18EZPJ911 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 910 OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4098055 pcs Podatkovni list LTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0612 (1632 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija LTR
Odpornost 910 Ohms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W