Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR50UZPJ114
LTR50UZPJ114
LTR50UZPJ114
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR50UZPJ114 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR50UZPJ114
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 110K OHM 1W 2010 WIDE
Product parameter
številka dela LTR50UZPJ114 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 110K OHM 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 956616 pcs Podatkovni list LTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Serija LTR
Odpornost 110 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 110 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film