Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LTR50UZPJ473
LTR50UZPJ473
LTR50UZPJ473
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LTR50UZPJ473 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LTR50UZPJ473
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 47K OHM 1W 2010 WIDE
Product parameter
številka dela LTR50UZPJ473 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 47K OHM 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 924067 pcs Podatkovni list LTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Serija LTR
Odpornost 47 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 47 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film