Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > MCH032ANR75CK
MCH032ANR75CK
MCH032ANR75CK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCH032ANR75CK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCH032ANR75CK
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.75PF 25V C0G/NP0 0201
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MCH032ANR75CK Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.75PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4161 pcs Podatkovni list MCH03
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.012" (0.30mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)