Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > MCH153FN104ZK
MCH153FN104ZK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCH153FN104ZK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCH153FN104ZK
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402
Product parameter
številka dela MCH153FN104ZK Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5013 pcs Podatkovni list MCH15
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 511-1085-1 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.1µF