Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > MCH185FN223ZK
MCH185FN223ZK
MCH185FN223ZK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCH185FN223ZK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCH185FN223ZK
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.022UF 50V Y5V 0603
Product parameter
številka dela MCH185FN223ZK Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 0.022UF 50V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5018 pcs Podatkovni list MCH18 (1608 (0603) Size)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 511-1184-2 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.022µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.022µF