Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MCR01MZPJ391
MCR01MZPJ391
MCR01MZPJ391
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCR01MZPJ391 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCR01MZPJ391
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390 OHM 5% 1/16W 0402
Product parameter
številka dela MCR01MZPJ391 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5512 pcs Podatkovni list MCR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija MCR
Odpornost 390 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W