Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MCR18ERTJ435
MCR18ERTJ435
MCR18ERTJ435
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCR18ERTJ435 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCR18ERTJ435
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 4.3M OHM 5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MCR18ERTJ435 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 4.3M OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija MCR
Odpornost 4.3 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W