Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MCR18EZPJ751
MCR18EZPJ751
MCR18EZPJ751
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCR18EZPJ751 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCR18EZPJ751
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 750 OHM 5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MCR18EZPJ751 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 750 OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5604 pcs Podatkovni list MCR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija MCR
Odpornost 750 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W