Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > MNR18ERAPJ203
MNR18ERAPJ203
MNR18ERAPJ203
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MNR18ERAPJ203 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MNR18ERAPJ203
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES ARRAY 8 RES 20K OHM 1606
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela MNR18ERAPJ203 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES ARRAY 8 RES 20K OHM 1606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5914422 pcs Podatkovni list MNR Series General Purpose
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) Serija MNR
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 20k Moč na element 62.5mW