Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > PDZVTR5.1B
PDZVTR5.1B
PDZVTR5.1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PDZVTR5.1B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PDZVTR5.1B
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela PDZVTR5.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 707210 pcs Podatkovni list PDZVTR5.1BPMDTM TR Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V
Toleranca ±5.88% Paket naprave za dobavitelja PMDTM
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-128
Druga imena PDZVTR5.1BTR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 5.1V 1W ±5.88% Surface Mount PMDTM
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1V