Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PMR100HZPFU10L0
PMR100HZPFU10L0
PMR100HZPFU10L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMR100HZPFU10L0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMR100HZPFU10L0
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela PMR100HZPFU10L0 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 346476 pcs Podatkovni list PMR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija PMR
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 2W