Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PMR18EZPFU10L0
PMR18EZPFU10L0
PMR18EZPFU10L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMR18EZPFU10L0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMR18EZPFU10L0
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela PMR18EZPFU10L0 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 349961 pcs Podatkovni list PMR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMR
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 1W